Termíny procházek

Aktuální termíny:

Pro aktuality a další příspěvky nás sledujte na facebooku.

20. 5. (so) – Čmeláčí den v Brně-Židenicích, park Bohumila Hrabala (podrobnosti v odkazu)

25.5. (čt) – Významný krajinný prvek Poustka v Pozořicích. Začátek 15,30, místo srazu bude upřesněno.

27. 5. (so) – Velká bylinková procházka se Zbyňkem Mlčochem, Brno-Ořešín (podrobnosti a přihlášky v odkazu). VYPRODÁNO!

30. 5. (út.) – Železniční divočinou Jižního centra. Dobrodružná výprava zemí nikoho ze Zvonařky do Horních Heršpic (z cyklu AutenTICké procházky, pořádá Turistické a informační centrum města Brna; podrobnosti a vstupenky v odkazu). VYPRODÁNO!

13. 6. (út) – Letní herbářová dílnička. Tvůrčí odpoledne pro rodiče s dětmi. 16,30-18,30, sad Horka u Ořešína

17. 6. (so) – Zámecký park ve Slavkově u Brna. Dendrologická prohlídka jednoho z nejkrásnějších zámeckých parků na jižní Moravě. Začátky v 15 a v 17 h.

29. 6. (čt) – Stará Ponávka zapomenutá a znovu objevená. Okolo Staré Ponávky neboli Svitavského náhonu z Komárova na Křenovou (z cyklu AutenTICké procházky, pořádá Turistické a informační centrum města Brna).

20. 7. (čt) – Železniční divočinou Jižního centra. Dobrodružná výprava zemí nikoho ze Zvonařky do Horních Heršpic (z cyklu AutenTICké procházky, pořádá Turistické a informační centrum města Brna).

27. 7. (čt) – Veget(ace) u vody. Vlhkomilná flóra nádrží v Mariánském údolí. Sraz v 17,30 u bobovky před Kadlcoými mlýnem.

13. 8. (ne) – Železniční divočinou Jižního centra. Dobrodružná výprava zemí nikoho ze Zvonařky do Horních Heršpic (z cyklu AutenTICké procházky, pořádá Turistické a informační centrum města Brna).

19. 8. (ne) – Procházka okolo Svitavy na festivalu Překročme řeku (místo a čas bude upřesněno).

2. 9. (so) – Botanicko-bylinková procházka se Zbyňkem Mlčochem. Praha-Zadní Kopanina (podrobnosti a přihlášky v odkazu).

Proběhlo na jaře 2023:

Proběhlo v roce 2022 (klikněte pro zobrazení fotogalerie):

Uvítám spolupráci!

Rozumíte-li třeba hmyzům, ptákům, houbám, geologii, jste dětský vychovatel či pedagog volného času a líbí-li se vám myšlenka společné poznávací procházky nebo kurzu, rád se s vámi zkontaktuji🙂